سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Vote_rcapاز سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Voting_barاز سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Vote_lcap 
شایان - 447
از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Vote_rcapاز سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Voting_barاز سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس

از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس Empty از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس

پست من طرف shaparak الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 9:31 pm

شورانگیزترین مهر ، دلدادگی به میهن است . حکیم ارد بزرگ

من فکر میکنم هیچ احساسی رهائی و آزادی بیشتری را به کسی نخواهد داد وقتی که جرأت کنی در زندگی بمانند یک اتومبیل مجدد بچرخی و دور بزنی!!! . ماریه بونه ویس

من احساس میکنم همواره بدنبال چیزی هستم که هرگز نخواهم یافت!!! . أوله نوئرر

آزادی را باید شکافت و در مورد هر بخش از آن ، نظرخواهی عمومی برپا کرد ، چون آزادی ، ترجمه رای و نظر مردم است . حکیم ارد بزرگ

اگر شغلی داری كه هیچ سختی در آن نیست پس بدان كه اصلاً شغل نداری. ماكلوم اس فوربس

بسیاری افراد زمان زیادی را صرف می کنند تا زندگی خود را بسازند بی آنکه بدانند در این جستجو هرلحظه در حال زندگی کردن هستند!!! . پئر بُورتن

از سفر کرده ، ارزش سرزمین مادری را بپرس . حکیم ارد بزرگ

برای من سفر مانند مجازاتی ست که بخود می دهم در زمانی که زندگی در نگاهم بسیار آزار دهنده و تلخ می شود!!! . برگلیوت هوبک هاف
shaparak
shaparak

تعداد پستها : 607
جایگاه : 264

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
»  سرزمین شاد را ، هیچ شکستی ، ناتوان نمی سازد . حکیم ارد بزرگ
» سرزمین شاد را، هیچ شکستی، ناتوان نمی سازد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» بارها به جزیره مهربانی اشاره کرده ام و گفته ام باید بسوی آن کوچ کنیم... امید بسیار دارم روزی این جزیره شکل بگیرد. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» پول و سرمایه، در سرزمین ناآرام، جایی ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» همه مردم یک سرزمین، باید پیشوای آزادی و آزادیخواهی باشند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی