سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapزورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Voting_barزورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
شایان - 447
زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapزورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Voting_barزورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ

زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ Empty زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف shaparak الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 9:45 pm

انسان دانا به جای آنکه در انتظار رسیدن فرصت خوب در زندگی باشد، خود آنرا به وجود می آورد. فرانسیس بیکن

باید خود را مقید كنیم كه از اشتباههای خود پند بگیریم، نه اینكه به خود بپیچیم و خویشتن را ملامت كنیم . آنتونی رابینز

گام بردار ، راه های تازه ، در آرزوی رسیدن قدم های ما هستند . حکیم ارد بزرگ

آنان که از خود عشق ساطع می کنند ، با عشق زندگی می کنند و با عشق نیز نفس می کشند دیگران را به سمت خود می کشانند . باربارا دی آنجلیس

شکر گزاری نه تنها بزرگترین فضیلت است ، بلکه منشاء سایر نیکی ها نیز هست. سیسرون

آدمی آنگاه از همه توان و نیروی خویش برای کاری بهره می گیرد که در آن ، آرزو و باورهای درونی خویش را ببیند . حکیم ارد بزرگ

گر یکی از مشتاقان کتاب هستید بزرگترین خوشبختی جهان را دارا هستید. ژول کاراوتی

حافظه خوب ، حافظه ای است که بداند چگونه امور بی اهمیت را فراموش کند. کلیفتون فادیمن

زورگو ، خواب پریشان بسیار می بیند . حکیم ارد بزرگ

بزرگترین فن زندگی استفاده از فرصت های بی نظیری است که بر ما می گذرد. سالوبیل

رمز رسیدن به هدفها، شرطی كردن ذهن است . دست كم روزی دوبار ، هدفهایی را كه نوشته اید بررسی كنید . آنتونی رابینز

برای سرزمینی که روشنفکرش ، همواره سخن فرمانروایان زیاده خواه را ، آیینه وار تکرار می کند ، باید گریست . حکیم ارد بزرگ
shaparak
shaparak

تعداد پستها : 607
جایگاه : 264

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة