سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Vote_rcapتن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Voting_barتن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Vote_lcap 
شایان - 447
تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Vote_rcapتن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Voting_barتن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است

تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است Empty تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است

پست من طرف شایان الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 10:23 pm

در داستان لیلی و مجنون بیش از عشق ، دیوانگی و افسونزدگی دیدم ، عشق آزاد کننده زیباترین احساسات و توانایی های آدمی برای بهروزی و پیشرفت خود و دیگر آدمیان است . حکیم ارد بزرگ

ما با مشکلات می جنگیم تا آسایش بیابیم ، ولی وقتیکه آسایش یافتیم آن را غیر قابل تحمل می یابیم . هانری بروکس آدامز

من در زمان خودم با معدود افرادی مواجه شدم كه اشتیاق شدیدی به كار سخت داشتند. خوشبختانه همه آنها همكاران من بودند. بیلگلد

عشق نباید آدمی را به گوشه نشینی وادار کند ، این شیفتگی باید توان پرتاب انسان ، به سوی آرمان های راستین را داشته باشد . حکیم ارد بزرگ

تن درست برای روان ، مهمانخانه ، و برای تن ناسالم بیمارستان است . بیگن

آنچه را که با خوشی و لذت آموخته ایم ، هرگز فراموش نمی کنیم . سیسرون

بیشتر کشورهای عربی ، همواره به دنبال تجزیه و نابودی ایران بوده اند ، آنها برای انجام این کار همه دارایی خود را نیز خواهند پرداخت . حکیم ارد بزرگ

آنكه كردار به سخاوت بیاراید و گفتار براستی در این جهان نیك بخت است . بزرگمهر حکیم

آنچه جهان به ما می دهد و آنچه خوشبختی نام دارد بازیچه تقدیر بیش نیست. لاوات

آزادیخواهی ، نجابت و شرف ، مایه سرفرازی ایرانیان بوده و هست . حکیم ارد بزرگ

شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
»  هنجار و قانون روان آدمی، دوستی و مهر است، شگفت آنکه عده ای برای بدست آوردن این مهر، همواره در ستیز هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  شادی و بهروزیمان را با ارزش بدانیم، تن رنجور، نیرویی برای ادب و برخورد درست برجای نمی گذارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  کسی که شادی را پاک می کند، روان آدمیان را به بند کشیده است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  نواهای غمناک، بدن و روان آدمی را پژمرده و افسرده می کند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  شناخت درست زن و مرد از هم، تنها راه جلوگیری از جدایی و گسست است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی