سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Vote_rcapانتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Voting_barانتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Vote_lcap 
شایان - 447
انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Vote_rcapانتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Voting_barانتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود

انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود Empty انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:21 pm

اگر هدف روح ما یک پارچه شدن باشد ، پیوسته شرایطی را فرا می خوانیم که برای دستیابی به این ویژگی بدان نیاز داریم.هرچه بخشهای بیشتری از وجود خود را پذیرا و مالک شویم ، افراد سالمتر و مناسب تری در زندگی ما پدیدار می گردند. دبی فورد

کم دانستن و پر گفتن مثل نداشتن و زیاد خرج کردن است. ناپلئون

هر سخنی راز نیست ، اگر سخنی را راز می دانید ، آن را به کسی نگویید و اگر گفتید دیگر نگویید این را به کسی نگو ! چرا که خود شما ، توان نگهداری آن را نداشته اید ، چه برسد به شنونده . حکیم ارد بزرگ

انسان عاقل همیشه از بدگویی هایی که از او میشود استفاده میکند. ژرژبانه

سی شعاع به سوی میله چرخ تقرب می جوینداما تهی میان آنهاستکه ارابه را به حرکت در می آوردکوزه های سفالی را با گل می سازنداما تهی درون آنهاستکه کاربردشان را تعیین می کندخانه، در و پنجره های بسیار دارداما تهی دورن آن استکه سکونت را ممکن می سازدوجود امکانات بسیار می دهداما از طریق نه- وجود استکه از آنها استفاده می توان کرد. لائو تسه

باران ، مهر آسمان است ، همانند آدمیان مهرورز و بخشنده ایی که می بارند ، برای شادی همگان . حکیم ارد بزرگ

تمامی گناهان ، نهانی صورت می گیرد.آن لحظه ای که درک کنیم خداوند حق بر افکار ما گواه است ، شاید رها و آزاد شویم. مهاتما گاندی

خداوند،روی خطوط كج و معوج، راست و مستقیم مینویسد. برزیلی

رای رسیدن به جایگاهی بالاتر ، گذشت را نیز بیاموزیم . حکیم ارد بزرگ

حتی بدون آشنائی و انتظار هم می توان یار دیگران بود. اسکار وایلد

اگر از احساسات خود ناراضی هستید مركز توجه خود و یا شیوه عملكرد خود را تغییر دهید ، تا بلافاصله تغییری در عواطف تان ایجاد شود . آنتونی رابینز

پیوند ، از پس تنهایی رخ می دهد ، ارزش می یابد و توان آدمی را چندین برابر می سازد ، پس باید هر پیوند پاکی را ، شاد باش گفت . حکیم ارد بزرگ

انتخاب های شما همگی از سر عشق خواهند بود . باربارا دی آنجلیس
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة