سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_rcapهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Voting_barهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_lcap 
شایان - 447
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_rcapهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Voting_barهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Empty هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:34 pm

همواره امیدوار به زندگی بهتر و شرافتمندانه باشید ، هیچگاه توان خویش را انکار نکنید ، خود را دوست بدارید و برای بهروزی ، کوشش کنید . حکیم ارد بزرگ

آنانکه گذشته را به خاطر نمی آورند محکوم به تکرار آنند . سانتایانا

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند. مارلون براندو

همة چیزی كه در این زندگی لازم دارید بی خبری و اعتماد به نفس است و موفقیت حتمی است. مارك تواین

همواره امیدوار به زندگی بهتر و شرافتمندانه باشید ، هیچگاه توان خویش را انکار نکنید ، خود را دوست بدارید و برای بهروزی ، کوشش کنید . حکیم ارد بزرگ

موفقیت توانایی رفتن از شكستی به شكست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است. وینستون چرچیل

تجربه درسی است گرانبها که ارزش آن ازکلیه دروس مهم اساتید عالیقدر بالاتر است. سیسرون

امید به بهروزی و رشد را از خویش دریغ نکنید . حکیم ارد بزرگ
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه