سخنان بزرگان ، سخنان ناب بزرگان ، جملات ناب بزرگان ، جملات زیبا ، سخنان زیبا ، جملات آموزنده ، جملات بزرگان ، جملات حکیمانه ، جملات حکمت آموز، سخنان حکیمانه

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
همراهی

به انجمن سخنان بزرگان خوش آمدید

جملات ناب , سخنان ناب 20
جملات ناب , سخنان ناب 19
جملات ناب , سخنان ناب 18
جملات ناب , سخنان ناب 17
جملات ناب , سخنان ناب 16
جملات ناب , سخنان ناب 15
جملات ناب , سخنان ناب 14
جملات ناب , سخنان ناب 13
جملات ناب , سخنان ناب 12
جملات ناب , سخنان ناب 11
جملات ناب , سخنان ناب 10
جملات ناب , سخنان ناب 9
جملات ناب , سخنان ناب 8
جملات ناب , سخنان ناب 7
جملات ناب , سخنان ناب 6
جملات ناب , سخنان ناب 5
جملات ناب , سخنان ناب 4
جملات ناب , سخنان ناب 3
جملات ناب , سخنان ناب 2
جملات ناب , سخنان ناب 1

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم فردوسی طوسی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:33 am من طرف karan

» سرنوشت خود را با افکار تعیین کنید
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:24 am من طرف karan

» بزرگترین فیلسوف جهان در مورد انسانیت چه نظری دارد ؟
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:44 am من طرف شایان

» سخنان استاد عالیقدر فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:35 am من طرف شایان

» سخنان بزرگان
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:10 am من طرف شایان

» steve jobs quotes
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالثلاثاء فبراير 07, 2017 7:06 am من طرف shaparak

» Great Orod Quotes سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان انگلیسی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 10:03 am من طرف shaparak

» Dalai Lama Quotes سخنان دالای لاما به زبان انگلیسی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:59 am من طرف shaparak

» Steve Jobs Quotes سخنان استیو جابز به زبان انگلیسی
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:54 am من طرف shaparak

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_rcapهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Voting_barهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_lcap 
nilo - 205
هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_rcapهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Voting_barهر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Vote_lcap 
شایان - 164
شاخه نبات - 67
فرزاد درخشانی - 57
پرویز نادران - 39
karan - 7
Admin - 5
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية

شاطر

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند

نويسندهپيام
فرزاد درخشانی

فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Empty
پستعنوان: هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند   هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند Emptyالأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:34 pm

همواره امیدوار به زندگی بهتر و شرافتمندانه باشید ، هیچگاه توان خویش را انکار نکنید ، خود را دوست بدارید و برای بهروزی ، کوشش کنید . حکیم ارد بزرگ

آنانکه گذشته را به خاطر نمی آورند محکوم به تکرار آنند . سانتایانا

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند. مارلون براندو

همة چیزی كه در این زندگی لازم دارید بی خبری و اعتماد به نفس است و موفقیت حتمی است. مارك تواین

همواره امیدوار به زندگی بهتر و شرافتمندانه باشید ، هیچگاه توان خویش را انکار نکنید ، خود را دوست بدارید و برای بهروزی ، کوشش کنید . حکیم ارد بزرگ

موفقیت توانایی رفتن از شكستی به شكست دیگر بدون از دست دادن شور و حرارت است. وینستون چرچیل

تجربه درسی است گرانبها که ارزش آن ازکلیه دروس مهم اساتید عالیقدر بالاتر است. سیسرون

امید به بهروزی و رشد را از خویش دریغ نکنید . حکیم ارد بزرگ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

هر چه شما را نمی كشد شما را قوی تر می كند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1