سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Vote_rcapمرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Voting_barمرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Vote_lcap 
شایان - 447
مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Vote_rcapمرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Voting_barمرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود

مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود Empty مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:35 pm

من اندیشه خود را در معرض این فکر مسخره رندانه قرار نمی دهم که هرچه بر سر آدمی می آید ، خیر و صلاح اوست ، بلکه بر آنم که هر کسی از پیشامد به بهترین وجه استفاده کند ، مانند انسان خوب و فرزانه ای عمل کرده است . کمبرلند

روح انسانی ، واقعاٌ تسخیر ناپذیر است. آنتونی رابینز

بی خردی است، که بگویم کسی بدی را بی بهانه (دلیل )انجام می دهد . فردوسی خردمند

رشد فرهنگ بشری ، موجب می گردد که همه خودکامگان جهان ، ندای آزادی و آزادیخواهی سر دهند . حکیم ارد بزرگ

مردان بزرگ همچون كوه اند كه هر چه از آن ها دورتر می شویم عظمت آن ها بیشتر آشكار می گردد . لرد جوی

نمی گویم دستخوش هیجان نشو، اما خودت را به آتش هیجان ها نسوزان . مثل انگلیسی

آدم های شاد ، جوان و جوانتر می گردند . حکیم ارد بزرگ

مردان بلند نام و با افتخار هرگز نمی میرند زیرا كه گوهرشان قلوب نسل های آینده است . توسیدید

مردان شجاع فرصت می آفرینند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت می نشینند . گوته

آرمان بزم ها و جشن ها ، بخشش شادیست . حکیم ارد بزرگ

مرد خشمگین پر از زهر است و زندگی را زهرآگین می كند . كنفوسیوس

مرد عاقل كسی است كه كم گوید و زیاد شنود . سقراط

سربازان ، تنها نگاهبان مردم امروز کشور خویش نیستند ، آنها دستاوردهای پیشینیان و سرمایه آیندگان را نیز پاس می دارند . حکیم ارد بزرگ

مرد اصیل اگر ذلیل بشود رذیل نمی شود . رومن رولان

تنهایی در بهشت هم ارزش ندارد. دو سن پی یر
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه