سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Vote_rcapاراده بهترین راهنمای طبیعت است Voting_barاراده بهترین راهنمای طبیعت است Vote_lcap 
شایان - 447
اراده بهترین راهنمای طبیعت است Vote_rcapاراده بهترین راهنمای طبیعت است Voting_barاراده بهترین راهنمای طبیعت است Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

اراده بهترین راهنمای طبیعت است

اراده بهترین راهنمای طبیعت است Empty اراده بهترین راهنمای طبیعت است

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:42 pm

کسانی که دنیا را تکان داده اند در استعدادهای طبیعی نابغه نبوده اند ، بلکه بر عکس قوای عقلی آنان از حد معمول و متوسط تجاوز نمی کرده است ولی به یک صفت ممتاز بوده اند : ثبات و استقامت . دیسرائیلی

فصیح ترین زبان عمل است . شکسپیر

اینترنت میدان شکوفایی و بالندگی آدمیان است ، همه برای رشد یکدیگر ، کوشش می کنند و این با سرشت آدمی سازگار است . حکیم ارد بزرگ

از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش . آلبرت انیشتن

در این دنیا از دو راه می توان موفق شد ؛ یا از هوش خود و یا از نادانی دیگران . لابرویر

جوانان امروز باید ، هنر خود را در میدان آی تی و فناوری های نوین به نمایش بگذارند ، چرا که دیگر دوران خوشنویسی ، نقاشی و مینیاتور به پایان رسیده است . حکیم ارد بزرگ

اگر تمام عالم در یک کفه ترازو نهاده شود و مادرم در کفه دیگر ، کفه عالم بالاتر خواهد ایستاد . لورولا بکدیل

اراده بهترین راهنمای طبیعت است. اسمایلز

وقت گرانبها است ، اما حقیقت گرانبها تر است . دیسرائیلی

در گذشته ، بیشتر تجربه های آدمیان ، جایی ثبت نمی شد ، اما امروزه اینترنت ابزاری است ، برای ثبت تجربه ها و بالندگی بیشتر . حکیم ارد بزرگ

تنها با عشق میان دلهای شماست که عشق میان شما عمق و استحکام واقعی خود را نشان خواهد داد . باربارا دی آنجلیس

همیشه اندكی دیوانگی در عشق هست اما همیشه اندكی منطق هم در دیوانگی هست . فردریش نیچه

بسیاری از رویدادهای تلخ زندگی ، پیک خوشبختی هستند . حکیم ارد بزرگ

در نظر مردم سخن سنج قدر سخن بیش از گنج است . بزرگمهر حکیم

افتخار در خشک کردن قطره اشک است نه در جاری ساختن سیل خون . بایرون

توانمندی های خویش را ، به فراموشی نسپاریم . حکیم ارد بزرگ

كسی كه دارای عزمی راسخ است ،جهان را مطابق میل خویش عوض می كند . سقراط
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة