سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Vote_rcapدر عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Voting_barدر عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Vote_lcap 
شایان - 447
در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Vote_rcapدر عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Voting_barدر عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم.

در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. Empty در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم.

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:57 pm

چه تیره روزند ، مردمی که سینما و موسیقی شان ، غم است و سیاهی ، بیچارگی و پلشتی ... نمی توان در مرداب بدنبال بوی خوش زندگی بود ... سینما باید فردایی زیباتر ، شادتر و بهتر را نشان دهد تا مردم برای رسیدن به آن ، کوشش کنند . حکیم ارد بزرگ

وقتی انسان آنقدر ثروتمند شد که بتواند هر چه دلش می خواهد بخرد ، می بیند معده اش بیمار است و همه چیز را هضم نمی کند . شاتو بریان

برتری همیشه منفور بوده است ، و هنگامیکه برتر از همه ای بیشتر منفوری .گراسیان

خوشبختی را ، در کاشانه غم پرستان ، جست و جو مکن . حکیم ارد بزرگ

مردانگی تنها به مرد بودن نیست ؛ به همت و گذشت است. هگل

تکبر زائیده قدرت مادی است و تواضع زاییده ضعف معنوی . فردریش نیچه

محبت نیرومندترین جادوها است. گولاس

سخن نیک بزرگان ، راه رسیدن به خوشبختی را کم می کند ، و سخن نادانان تباهی را نزدیک می سازد . حکیم ارد بزرگ

مهم نیست کجا متولّد شدم و چگونه و کجا زندگی کرده ام. مهم این است که در آنجا که بوده ام چگونه رفتاری داشته ام . جوجیا اوکیف

توانگر کسی است که به آنچه خداوند توانا نصیبش کرده خرسند باشد . زیرا شوریده بخت تر و پراکنده خاطرتر از آزمند کسی نیست . بزرگمهر حکیم

کشورهای زیاده خواه ، پیشتازی خویش را ، در نا امنی و پلشتی سرزمین های دیگر می بینند . حکیم ارد بزرگ

در عالم چیزی بالاتر از محبت نمی بینم. بتهون

باید زیاد مطالعه کنید تا بدانید که هیچ نمی دانید. مونت کیو

دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند . حکیم ارد بزرگ
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة