سخنان بزرگان ، سخنان ناب بزرگان ، جملات ناب بزرگان ، جملات زیبا ، سخنان زیبا ، جملات آموزنده ، جملات بزرگان ، جملات حکیمانه ، جملات حکمت آموز، سخنان حکیمانه

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
همراهی

به انجمن سخنان بزرگان خوش آمدید

جملات ناب , سخنان ناب 20
جملات ناب , سخنان ناب 19
جملات ناب , سخنان ناب 18
جملات ناب , سخنان ناب 17
جملات ناب , سخنان ناب 16
جملات ناب , سخنان ناب 15
جملات ناب , سخنان ناب 14
جملات ناب , سخنان ناب 13
جملات ناب , سخنان ناب 12
جملات ناب , سخنان ناب 11
جملات ناب , سخنان ناب 10
جملات ناب , سخنان ناب 9
جملات ناب , سخنان ناب 8
جملات ناب , سخنان ناب 7
جملات ناب , سخنان ناب 6
جملات ناب , سخنان ناب 5
جملات ناب , سخنان ناب 4
جملات ناب , سخنان ناب 3
جملات ناب , سخنان ناب 2
جملات ناب , سخنان ناب 1

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم فردوسی طوسی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:33 am من طرف karan

» سرنوشت خود را با افکار تعیین کنید
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:24 am من طرف karan

» بزرگترین فیلسوف جهان در مورد انسانیت چه نظری دارد ؟
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:44 am من طرف شایان

» سخنان استاد عالیقدر فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:35 am من طرف شایان

» سخنان بزرگان
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:10 am من طرف شایان

» steve jobs quotes
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالثلاثاء فبراير 07, 2017 7:06 am من طرف shaparak

» Great Orod Quotes سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان انگلیسی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 10:03 am من طرف shaparak

» Dalai Lama Quotes سخنان دالای لاما به زبان انگلیسی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:59 am من طرف shaparak

» Steve Jobs Quotes سخنان استیو جابز به زبان انگلیسی
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:54 am من طرف shaparak

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_rcapعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Voting_barعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_lcap 
nilo - 205
عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_rcapعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Voting_barعشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Vote_lcap 
شایان - 164
شاخه نبات - 67
فرزاد درخشانی - 57
پرویز نادران - 39
karan - 7
Admin - 5
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية

شاطر

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست

نويسندهپيام
فرزاد درخشانی

فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Empty
پستعنوان: عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست   عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست Emptyالأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:30 pm

مهربانان به یاد ما هستند ، حتی زمانی که ما خود را فراموش ساخته ایم . حکیم ارد بزرگ

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد . مارو اكلینز

اگر ندانید كه به كجا می روید , چگونه توقع دارید به آنجا برسید ؟ باسیل اس.والش

تنها راه ماندگاری هر کشش دوستانه ای ، رسیدن به ساختاری همانند است . حکیم ارد بزرگ

خشم با دیوانگی آغاز می شود و با پشیمانی پایان می پذیرد . فیثاغورث

وقتی هدفمان را از دست می دهیم مجبور هستیم سعی خود را چند برابر كنیم . مارك تواین

ایران ، هیچگاه از عربستان ، دوستی نمی بیند . حکیم ارد بزرگ

اگر انتظار و توقع نداشته باشی همه دوست تو اند . رابیندرانات تاگور

اگر کسی ترا آنطور که میخواهی دوست ندارد به این معنی نیست که تو را با تمام وجودش دوست ندارد. گارسیا مارکز

عشق ، تنها با از خودگذشتگی ارزش می یابد . حکیم ارد بزرگ

آنان که از خود عشق ساطع می کنند با عشق زندگی می کنند و با عشق نیز نفس می کشند ، دیگران را به سمت خود می کشانند . باربارا دی آنجلیس

در درون جسارت ، نبوغ و قدرت سحر آمیزی نهفته است.گوته

فروتنی و غرور بی جا ، به یک اندازه چندش آور هستند . حکیم ارد بزرگ

شانس هرگز کافی نیست . اندرو متیوس

قابلیت انعطاف داشته باشید . تنها همین یك خصوصیت كه بتوانید شیوه كار خود را تغییر دهید موفقیت شما را تضمین می كند . آنتونی رابینز

اگر پنداری توان پیش بردن ما را نداشته باشد ، همان بهتر که زودتر رهایش کنیم . حکیم ارد بزرگ

دوست واقعی کسی است که دستهای تو را بگیرد ولی قلب ترا لمس کند . مارکز

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست . باربارا دی آنجلیس

ویرایش فرهنگ نادرست ، برای یک سرزمین ، بسیار مهم است ، خوشبختانه اینترنت و رسانه ها به این چرخه ، تندی بخشیده اند . حکیم ارد بزرگ

قانون احتمالات یادت نره ، بلاخره یک نفر خواهد گفت بله . آنتونی رابینز

شما این توان را دارید که زندگانی ای سرشار از عشق و رضایت بیافرینید . باربارا دی آنجلیس

اگر فکر می کنید که موفق می شوید یا شکست می خورید،در هر دو صورت درست فکر کرده اید.آنتونی رابینز
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

عشق یگانه منبع نیرو و قدرت شماست
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1