سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Vote_rcapمرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Voting_barمرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Vote_lcap 
شایان - 447
مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Vote_rcapمرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Voting_barمرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی

مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی Empty مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:35 pm

به شکوه و اعجاز هستی و جهان پیرامون خود نگاهی بیاندازید. همه جا را غرق در زیبایی خواهید دید. این زیبایی ها عشق درون شما را صدا می زنند و فرا می خوانند . شکوه و جلال جهان هستی را نظاره کنید و شکوه و جلال خود را به یاد آورید . هرگاه به خود اجازه دهید تا هستی و آفرینش را با تمامی شکوه و عظمت آن حقیقتا نظاره کنید، آن گاه به قطعیت اقتدار ، زیبایی و عشق و شور زندگی در خودتان پی خواهید برد زیرا شما نیز بخشی از همین شکوه و عظمت هستید. گویی آفریدگار هستی به شما می گوید : من تو را دوست دارم . من عاشق تو هستم . به همین دلیل این همه زیبایی ها را برای تو آفریده ام . باربارا دی آنجلیس

مرا اندکی دوست بدار ولی طولانی . کریستوف مارلو

سیاستمداران نیک ، دست نشانده پلید ندارند . حکیم ارد بزرگ

اگر همه می توانستند از استعدادهای خود درست بهره بگیرند، دنیا همان بهشت موعود می شد که همه می خواهند . زکریای رازی

ما ندرتاً درباره آنچه که داریم فکر می کنیم ، درحالیکه پیوسته در اندیشه چیزهایی هستیم که نداریم . شوپنهاور

پول و سرمایه ، در سرزمین ناآرام ، جایی ندارد . حکیم ارد بزرگ

شخص باید لایق ستایش باشد ولی از آن بگریزد . فنلون

انسان چیزی است که بر او چیره می باید شد . فردریش نیچه

مردمداری ، بهترین خوی یک سیاستمدار است . حکیم ارد بزرگ

انسان نمی تواند از غرایز خود فرار کند ، وقتی از خطر جانی دور شود دوباره به غرایزش برمی گردد . فردریش نیچه
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
» دوست در سخن بزرگان
» از کسی که خود را دوست ندارد، درخواست عشق و دوستی مکن. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» اندکی از آدمیان، تنها به آرمان می اندیشند و بسیار کسان که آرمانشان تنها، خانه نشین نمودن همان گروه کوچک است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» در درون دوست و همسر، در پی خویش نباشید، کُپی شما در هیچ کجا نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» کسی که خود را دوست ندارد، به سادگی به جایگاه و حریم دیگران، یورش می برد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی