سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapرسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Voting_barرسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
شایان - 447
رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapرسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Voting_barرسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ

رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ Empty رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:46 pm

ذهن شما که آزاد باشد، همیشه برای هر چیزی آماده است و همه چیز را به گشادگی می پذیرد.در ذهن یک تازه کار امکانات بسیاری هست، اما در ذهن استاد کار، شدنی ها اندک اند. شونریو سوزوکی

اگر می خواهی بزرگ شوی ، از کردار نیک دیگران فراوان یاد کن . حکیم ارد بزرگ

این نظر شخصی من است : شاد بودن مهمترین کاری ست که یک انسان می تواند انجام دهد!!! . تیرین لیسه

اینکه کسی تبهکار اجتماعی باشد مانند این است که هفت سال با کوشش و سختی در دانشگاه تحصیل کرده باشد اما هیچ چیز نیآموخته باشد!!!. أوله جیمز اوناستاد

تنها با از خودگذشتگی برای دیگران ، می توان جاودانه شد . حکیم ارد بزرگ

شخص فقط می تواند آن جنبه هایی را در دیگران بپذیرند که در خود می پذیرد»برای پذیرش آن حالت از خودتان که قبلا آن را طرد کردید ، باید رحم و عطوفت و درک داشته باشید.باید دارای حس همدردی و همدلی باشید تا بتوانید بپذیرید که انسان هستید و تمامی جنبه های بشر را چه خوب و چه بد در خود دارید.هنگامی که دلتان را به روی خودتان بگشایید متوجه خواهید شد که باهمه چیز و همه کس همدرد و همدل هستید. جیمز بالدرین

اگر فقط طلب عشق کنی آنوقت نابالغ باقی خواهی ماند ، بچه باقی خواهی ماند . تا موقعی که بالغ نشوی و نتوانی عشق را نثار کنی ، هنوز از بچه گی در نیامده ای … آچاریا

مردانی که همواره از جایگاه و هنجار زنان پشتیبانی می کنند ، خود بیشتر از دیگران به نهاد زن می تازند . حکیم ارد بزرگ

لحظه ای که به کمال رسیدم و منور شدم ، تمام هستی کامل و منور شد . بودا

انسان عاقل همیشه از بدگوییهایی که از او میشود استفاده میکند . ژرژ بانه

رسواترین آدمها ، فریبکارانند . حکیم ارد بزرگ

فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
» انسانِ با فرهنگ، افزون بر آدمها، به گیاهان ، حیوانات و حتی اشیاء احترام می گذارد و اینگونه هر روز دوستداشتنی تر می شود. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آدمها را آنگونه بخواهیم که هستند، نه آنگونه که می خواهیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آرمان بزرگ، همواره زاینده امید است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» نمی توان امید داشت، آدم های کوچک رازهای بزرگ را نگاه دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» بزم ها گوارا، که گیتی بزمی بزرگ است برای آراستن خویش و آیندگان. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی