سخنان بزرگان ، سخنان ناب بزرگان ، جملات ناب بزرگان ، جملات زیبا ، سخنان زیبا ، جملات آموزنده ، جملات بزرگان ، جملات حکیمانه ، جملات حکمت آموز، سخنان حکیمانه

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
همراهی

به انجمن سخنان بزرگان خوش آمدید

جملات ناب , سخنان ناب 20
جملات ناب , سخنان ناب 19
جملات ناب , سخنان ناب 18
جملات ناب , سخنان ناب 17
جملات ناب , سخنان ناب 16
جملات ناب , سخنان ناب 15
جملات ناب , سخنان ناب 14
جملات ناب , سخنان ناب 13
جملات ناب , سخنان ناب 12
جملات ناب , سخنان ناب 11
جملات ناب , سخنان ناب 10
جملات ناب , سخنان ناب 9
جملات ناب , سخنان ناب 8
جملات ناب , سخنان ناب 7
جملات ناب , سخنان ناب 6
جملات ناب , سخنان ناب 5
جملات ناب , سخنان ناب 4
جملات ناب , سخنان ناب 3
جملات ناب , سخنان ناب 2
جملات ناب , سخنان ناب 1

المواضيع الأخيرة
» سخنان حکیم فردوسی طوسی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:33 am من طرف karan

» سرنوشت خود را با افکار تعیین کنید
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالسبت يونيو 15, 2019 1:24 am من طرف karan

» بزرگترین فیلسوف جهان در مورد انسانیت چه نظری دارد ؟
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:44 am من طرف شایان

» سخنان استاد عالیقدر فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:35 am من طرف شایان

» سخنان بزرگان
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالجمعة أغسطس 04, 2017 4:10 am من طرف شایان

» steve jobs quotes
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالثلاثاء فبراير 07, 2017 7:06 am من طرف shaparak

» Great Orod Quotes سخنان حکیم ارد بزرگ به زبان انگلیسی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 10:03 am من طرف shaparak

» Dalai Lama Quotes سخنان دالای لاما به زبان انگلیسی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:59 am من طرف shaparak

» Steve Jobs Quotes سخنان استیو جابز به زبان انگلیسی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالإثنين سبتمبر 26, 2016 9:54 am من طرف shaparak

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_rcapدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Voting_barدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_lcap 
nilo - 205
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_rcapدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Voting_barدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_lcap 
شایان - 164
شاخه نبات - 67
فرزاد درخشانی - 57
پرویز نادران - 39
karan - 7
Admin - 5
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
سحابة الكلمات الدلالية

شاطر

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید

نويسندهپيام
فرزاد درخشانی

فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Empty
پستعنوان: در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید   در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:47 pm

دیدن روشنفکران خودفروخته ، چندش آورتر از دیدن زنان بدکاره است . حکیم ارد بزرگ

چیزی سادهتر از بزرگی نیست. آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. امرسون

نفرین به دلی که آه ستمدیدگان را نمی شنود ، و دست گیر آدمیان نمی شود . حکیم ارد بزرگ

تو ارباب سخنانی هستی كه نگفتهای،ولی حرفهایی كه زدهای ارباب تو هستند. ضربالمثل تازی

مشكلات بهرهوری، ناشی از عملكرد بد كاركنان نیست بلكه ناشی از عملكرد بد مدیریت است. دمینگ

دعا اتحاد آگاهانه با شعور کیهانی است.دعا التماس، زاری نیست، بلکه همدلی و یگانگی با خداست. جولیا ستن سیرز

خوار نمودن هر آیین و نژادی ، به کوچک شدن خود ما خواهد انجامید. حکیم ارد بزرگ

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید . رساله یعقوب

هرچه فکر شما بزرگ باشد به همان اندازه بیشتر به افکار دیگران احترام می گذارید. پاسکال

با نگاه پست ، مهرانگیزترین کارها را هم می توان ننگ شمرد . حکیم ارد بزرگ

انسان هوشمندی که به هوشمندی اش می نازد، به زندانی می ماند که به بزرگی زندانش می بالد. سیمون دیل
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1