سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Vote_rcapسخنان آموزنده حکما و دانشمندان Voting_barسخنان آموزنده حکما و دانشمندان Vote_lcap 
شایان - 447
سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Vote_rcapسخنان آموزنده حکما و دانشمندان Voting_barسخنان آموزنده حکما و دانشمندان Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

سخنان آموزنده حکما و دانشمندان

سخنان آموزنده حکما و دانشمندان Empty سخنان آموزنده حکما و دانشمندان

پست من طرف شاخه نبات الإثنين أكتوبر 27, 2014 10:28 pm

انسان وقتی در خانه نشسته است خواهان حادثه ای در زندگی و هنگامی كه دچار حادثه می شود طالب زندگی آرام در خانه است . وایلز

اندیشه برتر ، در روزهای توفانی و آشوب و همچنین آسودگی و آرامش ، توانایی برتر خویش را از دست نمی دهد . حکیم ارد بزرگ

انسان وقتی در كار سیاست آسان فریب می خورد كه تصور میكند دیگران را فریب داده است . ژول سیمون

هیچ كس به خرد غایى نرسد، مگر آن را در خود جست وجو كند. اینشتین

آدمهای ناتوان ، تشنه دیدن چشم و ابروی این و آن هستند و آواره کوچه ها و خیابانها ... حکیم ارد بزرگ

تاریخ حقیقتى است كه سرانجام به افسانه و افسانه دروغى است كه سرانجام به تاریخ مى پیوندد. جین كاكتیو

مى توانید انسانى را به كسب دانش رهنمون كنید، اما نمى توانید او را وادار به اندیشیدن كنید. اف پى دانسى

با بازگویی رخدادهای بد زندگی ، خویش را نیازاریم . حکیم ارد بزرگ

ضعیفالاراده كسی است كه با هر شكستی بینش او نیز عوض شود. ادگارآلنپو

به جای اینكه به تاریكی لعنت بفرستی یك شمع روشن كن. ضربالمثل چینی

زیاده روی در سوگواری درگذشتگان ، خردمندانه نیست . حکیم ارد بزرگ

شاخه نبات
شاخه نبات

تعداد پستها : 160
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة