سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Vote_rcap آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Voting_bar آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
شایان - 447
 آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Vote_rcap آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Voting_bar آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست . حکیم ارد بزرگ

آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست .  حکیم ارد بزرگ Empty آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف shaparak الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 9:48 pm

سعادت مانند توپ فوتبال است وقتی از ما دور می شود دنبال آن می دویم و وقتی می ایستد با یك ضربه آنرا از خود دور می سازیم. شاتو بریان

آنچه مردم را دانشمند می كند ،مطالبی نیست كه می خوانند بلكه چیزهایی است كه یاد می گیرند. فرانسیس بیكن

دیدگاه و اندیشه تاریک ، میدان پرده پوشی (سانسور) را هر روز بزرگتر می کند . حکیم ارد بزرگ

آنكه می تواند ، انجام می دهد،آنكه نمی تواند انتقاد می كند. .جرج برنارد شاو

صفات هر کس مربوط به محسنات و نقایص اخلاقی دوستان اوست. کارلایل

اولین درسی که والدین باید به فرزندان خود بیاموزند، صداقت است. شوپنهاور

آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست . حکیم ارد بزرگ

shaparak
shaparak

تعداد پستها : 607
جایگاه : 264

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
» راهی سوای نرمش و بازی با هستی نیست. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  برای آنکه روانت را بپروری ، در آغاز با خود یکی شو . حکیم ارد بزرگ
» این دیدگاه درست نیست که بپنداریم مرد توانا، فرزندی همچون خود خواهد داشت. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  آنکه پوزش نمی داند چیست، شایسته دوستی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  با اشک ریختن ما، ناتوانان، توانا نمی شوند، باید کوشش کرد و توانا شد، آنگاه کمک نمود. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی