سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Vote_rcap مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Voting_bar مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Vote_lcap 
شایان - 447
 مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Vote_rcap مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Voting_bar مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید

مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید Empty مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید

پست من طرف شایان الثلاثاء أكتوبر 28, 2014 9:51 pm

انسانیت نیازمند حقیقت است . بیکن

جاییکه در آن خوش بینی بیش از هر جای دیگر رواج و رونق دارد ، تیمارستان است . هاولاک الیس

هنجار و قانون روان آدمی ، دوستی و مهر است ، شگفت آنکه عده ایی برای بدست آوردن این مهر ، همواره در ستیز هستند . حکیم ارد بزرگ

بیایید نه تنها برای خود و خانوادهمان بلكه برای كشورمان مسؤولیت بیشتری بپذیریم . بیل كلینتون

مقام عالی انسانی در برابر شماست. آن را بدست آورید. شیللر

آنان كه نمیتوانند مسؤولیت قبول كنند، به رهبر نیاز دارند و برای داشتن رهبر داد و هوار راه میاندازند . هرمان هسه

ساختاری که با سرشت آدمیان سازگار نباشد ، توان پایداری ندارد . حکیم ارد بزرگ
شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة