سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Vote_rcapآدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Voting_barآدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Vote_lcap 
شایان - 447
آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Vote_rcapآدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Voting_barآدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید

آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید Empty آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 10:45 pm

آه ؛ ای مجنون مهربان ؛ زرتشت ! ای شیدای اعتماد ! تو همیشه همین سان بوده ای . تو همیشه با اعتماد به هر چیز هراسناک نزدیک شده ای . تو همیشه می خواهی هر غولی را بنوازی. هرم نفسی گرم و کمی موی نرم بر پنجه ؛ همین بس تا تو یکباره آمادهء عاشق شدن و به دام انداختن اش شوی . عشق خطری است در کمین تنهاترین کس. عشق به هر چیزی که زنده باشد و بس ! براستی ؛ خنده آور است جنون و فروتنی من در عشق ! . فریدریش نیچه

سنگینی یاد غم ها را ، با تنهایی دو چندان می کنی ، به میان آدمیان رو و در شادمانی آنها شریک و همراه شو ، لبخندهای آدمیان ، شکوفه های امید را در دلت بارور می سازد . حکیم ارد بزرگ

آدم بی فضیلت و بی هنر را ستودن چنان است كه به او دشنام دهند . لاروشفوكولد

شجاعت مانندعشق از امید تغذیه می کند. بناپارت

آدم پرحرف تخم میكند و آدم خاموش درو میكند. اقلیدس

همای پادشاهی بر شانه همه مردم یک کشور خواهد نشست هنگامی که آنها به دموکراسی و مردمسالاری رسیده باشند . حکیم ارد بزرگ

آدم تبهكار میرود ولی شر او باقی می ماند. شكسپیر

عشق یعنی اراده به توسعه خود با دیگری در جهت ارتقای رشد دومی. اسکات پک

آدم خشمگین نمیتواند حقیقت را بگوید. ضرب المثل چینی

بین نمای سپید و پاکی ، بازه ایی بسیار است . حکیم ارد بزرگ

هر قدر کسی را بیشتر دوست داشته باشید کمتر مغرورش کنید. مولیر

فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة