سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapخاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Voting_barخاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
شایان - 447
خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapخاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Voting_barخاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ

خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ Empty خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:14 pm

پیوسته باید مواظب سه چیز باشیم . وقتی تنها هستیم مواظب افکار خود ، وقتی با خانواده هستیم مراقب اخلاق خود و وقتی که در جامعه می باشیم مواظب زبان خود . مادام داستال

در هستی همه چیز ، دارای چهار چوب و ساختار است . حکیم ارد بزرگ

اگر می خواهید صلح را حفظ کنید با داشتن برتری و مزایا حاضر به پیکار باشید این نکته در کتابهای بسیاری به کار رفته ولی در عمل هنوز ناشناخته و مجهول است. کوندیلاک

اشخاص موفق از عمل باز نمی ایستند. اشتباه می كنند، اما دست نمی كشند. كنراد هیلتون

آنگاه که مردم بر داشته های خویش آگاه باشند ، دیگر تن به ستم نمی سپارند . حکیم ارد بزرگ

خواستار سعادت دیگران بودن بزرگترین خوشبختی هاست. الثرر

آبادی یك كشور ار روی نسبت آزادیش سنجیده میشود نه از روی حاصلخیزیش . مونتسكیو

دانش امروز ، فر بسیاری در پی داشته ، ولی نیروی جاری سازی آرامش در روان ما را ندارد . آسودگی و آرامش ، در سخن خردمندان است . حکیم ارد بزرگ

اگر از انسان آرزو و خواب گرفته شود ، بیچاره ترین موجود روی زمین است. کانت

اگر کمتر به غیر ممکن عقیده مند باشیم خیلی کارها خواهیم کرد. مال اشربر

خاموشی بیشه نبرد ، فریادها در سینه دارد . حکیم ارد بزرگ

خاموش باشیم، زیرا آنگاه است که صدای نجوای خدا را خواهیم شنید.رلف والدو اوسن

تنبیه در هنگام خشم ، اصلاح نیست بلکه انتقام است . مونت نین

فریادهای دردناک و ستمدیده ، شمشیرهاییست که هر آن ، به گونه ای بر روان ستمگران فرود می آیند . حکیم ارد بزرگ
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة