سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Vote_rcapWisdom of Ages: Orod the Great Quotes Voting_barWisdom of Ages: Orod the Great Quotes Vote_lcap 
شایان - 447
Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Vote_rcapWisdom of Ages: Orod the Great Quotes Voting_barWisdom of Ages: Orod the Great Quotes Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes

Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes Empty Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes

پست من طرف شایان الثلاثاء يناير 19, 2021 8:04 am

سیاستمدار نیک، خواستار مهر پایدار مردم است. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سیاستمداران، بیشتر زمان ها، پاسخگوی پرسش هایی هستند که دوست دارند. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

داستان کوتاه همواره زیباست، چرا که خواننده با شیره و جان اندیشه نویسنده روبروست. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

Wisdom of Ages: Orod the Great Quotes 3210

آدمهای حقیر و زبون، پیروزی های تاریخ مردم سرزمین خویش را، به ریشخند می گیرند. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سینمای سازنده و مهرگستر را باید همواره یاری نمود. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی  

سینماگران و فیلمسازان خام، به اسم واقعگرایی، با کنکاش در نادرترین پلشتی های اجتماعی، زهر هزار مرداب ناپاک را بر چشمهای بینندگان خود می ریزند، این آدم ها را باید از سینما دور نمود، چرا که فیلمساز راستین، پنجره ای است به سوی زندگی بهتر و امید. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة