سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapدر تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barدر تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
شایان - 447
در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapدر تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barدر تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Empty در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پست من طرف شایان الجمعة فبراير 05, 2021 9:38 am

مردم، همواره گوش به ندای بخشندگان دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تنهایی، سم کشنده زندگی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تنهایی را برای دشمن خویش نیز آرزو نکنید. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تنهایی، برای جوان ارزشمند و برای پیر آزار دهنده است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

روان زخمی، در تنهایی، عفونی و خطرناک می گردد، باید وارد گروه های فعال اجتماعی و شاد شد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

به خواب هایت دل مبند، زندگی از آن هوشیاران و بیدارانی است که از تنهایی برون آمده و برای پیشرفت به هم پیوسته اند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سنگینی یاد غم ها را با تنهایی دو چندان می کنی، به میان آدمیان رو و در شادمانی آنها همراه شو، لبخندها و پایکوبی آدمیان، شکوفه های امید را در دلت بارور می سازد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

چه بسیار آدمهای حسودی دیدم که خود را عاری از آن می دانستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدمهای حسود، پیوسته خود را منزوی می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

حسادت، زیباترین آدمیان را هم منفور ساخته است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

ادب، نمایه آغازین خرد است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

مهری ماندگار می ماند، که در آن ادب و برخورد درست، هویدا باشد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

ادب و کردار نیک، از جهان بزمگاهی خواهد ساخت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

ادب، خوش رفتاری و ستایش، تنها برای مراوده با بیگانگان نیست، بیش از همه، نزدیکان خویش را ستایش کنیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

در تاریکترین شب های ستم، روشنترین ستاره های رهایی زاده می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Estori_1_

خبرچینی، رسوایی در پی دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خشم و زور، تنها ابزار ناراستی برای ماندن است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خوار نمودن هر آیین و نژادی، به کوچک شدن خود ما خواهد انجامید. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

هیچگاه، از راستی و درستی خویش آزرده مباش، چرا که در انتهای هر رویداد، پیروزی از آن توست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

رسیدن به راستی و درستی، چندان سخت و پیچیده نیست، چه خوب است، کمی به سرشت و منش کودکی برگردیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

نگارنده و سخنگویی که دیگران را کوچک و خوار می نامد، خود چیزی برای نمایش و بروز ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
شایان
شایان

تعداد پستها : 447
جایگاه : 0

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
»  با اشک ریختن ما، ناتوانان، توانا نمی شوند، باید کوشش کرد و توانا شد، آنگاه کمک نمود. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» آرمان بزرگ، همواره زاینده امید است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» نمی توان امید داشت، آدم های کوچک رازهای بزرگ را نگاه دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» بزم ها گوارا، که گیتی بزمی بزرگ است برای آراستن خویش و آیندگان. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی