سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapبرآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Voting_barبرآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
شایان - 447
برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Vote_rcapبرآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Voting_barبرآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ

برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ Empty برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:34 pm

اگر بزرگی و عظمت را آرزو می کنی آن را فراموش کن و دنبال حقیقت برو ، آنگاه به هر دو خواهی رسید ، هم حقیقت و هم عظمت ... سنگا

بهترین وسیله برای کاهش دشمنان ازدیاد دوستان است . انوره دوبالزاک

برای کشوری که خردمندانش خانه نشین باشند ، باید گریست . حکیم ارد بزرگ

بهترین مصلح کسی است که اصلاح را از خود شروع کند . جرج برنارد شاو

تقریبآ همه مردم بخشی از عمرشان را ، در تلاش برای نشان دادن ویژگی هایی که ندارند ، تلف می کنند . سامول جانسون

برآزندگان ، شادی آفرین هستند . حکیم ارد بزرگ

چه غصه هایی بخاطر اتفاقات بدی که هرگز در زندگی ام پیش نیامد خوردم . میکل آنژ

زبان عضویست كه وزنش اندك و كم ولى عبادت و گناهش بسیار بزرگ است » .زبان با یك تهمت نابجا ، یا یك دروغ ، قدرت دارد آبروى پنجاه ساله انسان بى گناهى را بریزد ، یا مال و جان بى تقصیرى را بر باد دهد .و زبان مى تواند با گفتار الهى بین دو نفر را اصلاح نموده ، آبروى مسلمانى را حفظ كند ، و مال و عرض مؤمنى را از خطر برهاند آرى ! این است طاعت بزرگ او . غزالی طوسی

چه بیچاره اند مردمی که ، قهرمانشان بزدل است . حکیم ارد بزرگ

انسان عاقل همیشه ازبدگویی هایی که ازاو می شونداستفاده می کند. ژرژساند

زندگی با عشق مستلزم جرات شهامت و تهور روحی بزرگی است . باربارا دی آنجلیس

بزرگترین عیب آن است که از عیب خویش اگاه نباشیم. توماس کارلایل

سیاستمدار نیکخو ، سرایشگر آزادی و آزادیخواهی است . حکیم ارد بزرگ

فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة
» برآزندگان، شادی آفرین هستند. استاد فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  شادی را به یکدیگر هدیه دهیم، شادی، برآیند مهر و دوستی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
» اُرُد شادی را در بی بندوباری نمی بیند، شادی آرزوی پاک همه آدمیان است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  اُرُد شادی را در بی بندوباری نمی بیند، شادی آرزوی پاک همه آدمیان است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
»  کارآفرین، زندگی آفرین است، پس آفرینی جاودانه بر او. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی