سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_rcapدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Voting_barدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_lcap 
شایان - 447
در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_rcapدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Voting_barدر این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید Empty در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:47 pm

دیدن روشنفکران خودفروخته ، چندش آورتر از دیدن زنان بدکاره است . حکیم ارد بزرگ

چیزی سادهتر از بزرگی نیست. آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. امرسون

نفرین به دلی که آه ستمدیدگان را نمی شنود ، و دست گیر آدمیان نمی شود . حکیم ارد بزرگ

تو ارباب سخنانی هستی كه نگفتهای،ولی حرفهایی كه زدهای ارباب تو هستند. ضربالمثل تازی

مشكلات بهرهوری، ناشی از عملكرد بد كاركنان نیست بلكه ناشی از عملكرد بد مدیریت است. دمینگ

دعا اتحاد آگاهانه با شعور کیهانی است.دعا التماس، زاری نیست، بلکه همدلی و یگانگی با خداست. جولیا ستن سیرز

خوار نمودن هر آیین و نژادی ، به کوچک شدن خود ما خواهد انجامید. حکیم ارد بزرگ

در این جهان عمل کنید و فقط شنونده باقی بمانید . رساله یعقوب

هرچه فکر شما بزرگ باشد به همان اندازه بیشتر به افکار دیگران احترام می گذارید. پاسکال

با نگاه پست ، مهرانگیزترین کارها را هم می توان ننگ شمرد . حکیم ارد بزرگ

انسان هوشمندی که به هوشمندی اش می نازد، به زندانی می ماند که به بزرگی زندانش می بالد. سیمون دیل
فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة