سخنان بزرگان تاریخ
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:31 am من طرف پرویز

» نابود کنندگان زمین، زندگی همگان را کوتاه می سازند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

» اُرُد، دوست هیچ شکارچی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:30 am من طرف پرویز

»  زمین بسیار کوچک است، آن را باید از توفان زباله نجات داد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:29 am من طرف پرویز

» آنکه باج می گیرد، زندگیش بسیار کوتاه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:28 am من طرف پرویز

» سخت ترین پرسش ها، هم اساسی ساده دارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:26 am من طرف پرویز

» بازده ساختار بیمار، درد و سیاهیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:25 am من طرف پرویز

» هیچ آتشفشان، آذرخش و تندری، نیروی سیل انسانهای همدل را ندارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:23 am من طرف پرویز

» انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Emptyالخميس مارس 17, 2022 9:18 am من طرف پرویز

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shaparak - 607
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Vote_rcap دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Voting_bar دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Vote_lcap 
شایان - 447
 دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Vote_rcap دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Voting_bar دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Vote_lcap 
nilo - 205
شاخه نبات - 160
پرویز - 125
Admin - 82
فرزاد درخشانی - 57
karan - 42

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سحابة الكلمات الدلالية

دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست

دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست Empty دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست

پست من طرف فرزاد درخشانی الأربعاء أكتوبر 29, 2014 11:56 pm

برآزندگان ، برای رفاه دیگران از خود گذشتگی می کنند . حکیم ارد بزرگ

سخن گفتن یک نوع احتیاج است ولی گوش دادن هنر . گوته

دهان زشتگوی را باید با خاموشی وقار بست . فرانسیس بیکن

گیتی ناز ما را نمی کشد ، جهان با ما و یا بی ما ، در حال پیش تاختن و رشد است ، پس کوشش کنیم ، در هر جایی که هستیم ، بهترین باشیم و بخشی از بار رشد و پویش گیتی را بر دوش بگیریم . حکیم ارد بزرگ

شما نمیتوانید با قصد انجام یک کار به شهرت برسید . هنری فورد

افعی مهیب را دسته ای مورچه از پای درمیآورند. مثل ژاپنی

جهان همواره در حال دگرگونی و شکوفایی است ، نباید این پویندگی را زشت دانست ، باید همراه بود و بخشی از این شکوفایی را بر دوش داشت . حکیم ارد بزرگ

دانایان با عمل زندگی میکنند،نه با اندیشه عمل . کارلوس کاستاندا

تاریخ سیر خود را بر زندگی مردان بزرگ بنا نموده است . کارایل

جهان را آغاز و انجامی نیست ، آنچه هست ، دگرگونی در گیتی است . ما دگرگونی در درون گیتی را زایش و مرگ می نامیم . ما بخشی از دگرگونی در گیتی هستیم ، دگرگونی که در نهان خود ، پویش و شکوفایی را پیگیری می کند . بروز آینده ما ، بسیار فربه تر از امروز خواهد بود ، ما در درون گیتی ، در حال پرتاب شدن هستیم ، پرتاب به سوی جایی و نمایی که هیچ چیز از آن نمی دانیم ، همان گونه که در کودکی از این جهان هیچ نمی دانستیم . میدان دید ما ، با همه فراخنایی خود ، می تواند همچون شبنمی کوچک باشد بر جهانی بسیار بزرگتر از آنچه ما امروز از گیتی در سر می پرورانیم ، پس ، گیتی بی آغاز و بی پایان است . حکیم ارد بزرگ

فرزاد درخشانی
فرزاد درخشانی

تعداد پستها : 57
جایگاه : 88

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة